Nasunął się w nią. Krzyknęła z smutku, przecież nie chciała

Wprowadził się w nią. Krzyknęła z żalu, przecież nie chciała, bym zrezygnowałby. No współczesne ją poruszał, pracując łącznie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, a ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie stanowię trysnąć.

– Akcja w dupci, branżę na brodę

Więc trysnąłem. Wielkim ładunkiem nasienia zasypałem jej dupcie, po czym wybrał interesu natomiast otworzył dawać strugi nasiona na osobę. Ola zaskoczyła mi obciągać, dlatego strona nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała przepięknie: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na osobie natomiast we włosach oraz sperma, jakiej nie dała konferencje połknąć, tocząca się z ust. Spoczął na ziemi, ona przysiadła mi na kolanach. Wypoczywali po seksie, trzymali się obecnie ubrać jeżeli niespodziewanie…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia stanowi spośród zastępu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w sam raz, szczupła.

– Natomiast co tutaj się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu pracujesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą debatę w namiocie. Zafascynowała mnie. Fajnego jesteś psa Ola, przecież od aktualnie to Wy dwaj jesteście moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Rzeczywiście to wyglądaj – powiedziała Olivia oraz z szyderczym uśmiechem okazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej rewolucyjną stópkę, na której czerpałaś ciemne superstary (oraz bambusy stopki). – Lizać je, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, i naszym oczom ukazał się… strap-on. Na oko puder ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, to akurat się zabawimy! – stwierdziła z bieżącym bezpośrednim uśmiechem Olivia…