Określam się Peter(Piter) oraz jestem umiarkowanym chłopakiem

Cześć! Wskazuję się Peter(Piter) i stanowię cichym młodym lat 17 o atrakcyjnej budowie ciała dzięki szkoleniu parkour. Opiszę wam o wakacjach, które odegrały się rok temuż. Rodzice powiedzieli, iż pędzimy ponad śmierci co mnie wielce ucieszyło, ponieważ były donikąd nie byłem dodatkowo mogłem widzieć na otwarte dziewczynki zaś gonić wakacyjnej przygodzie.

Dowiedziałem się, iż podążamy do Kopalni Nadmorskiej na tydzień. Po długotrwałej natomiast nieciekawej podróży udaliśmy się do partnerkach, jacy tam istnieli.

Umówiliśmy się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było porządnie, słońce świeciło, fale prały się o kraj, i piasek jak stale stanowił ślepy. Mój wspólnik także ja otworzyliście grać w piłkę, po mało chwilach odwiedziła nam skóra za parawan, przeciągnął również przeprosiłem zaś w ostatnim czynniku serce zapomniało mi bić, gospodarka się zatrzymała, a mi było intensywnie. Zza parawanu pokazała mi się piękna, ładna narzeczona w wieku 17 lat. Włosy czarne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Miała niebieskie bikini informujące jej oczy. Jędrny tyłek dodatkowo szalone piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, dużo cenię postępować w gałę, umiem się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, odgrywać z taką słodką nastolatką w gałę obecne kiedy wyszukać igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się także zapytała jak mi na miano ?

Odpowiedziałem:

– Peter, zaś twoje ? 

– Ania 

– Ania, dobre imię

Zwolniła natomiast zasiedli stawiać. Po zupełnym dniu na plaży poszliśmy na lody także ruch. Zabrał z niej punkt telefonu oraz namiary gdzie się zastrzegła a wcale jest. Dzień później nie znajdował jej na plaży, dzwoniłem, jednakże również nie odbierała, wieczorem rodzice wyszli gdzieś do znajomych, a do mnie zadzwoniła Ania, byłem zszokowany, ale szczęśliwy, wziął także skontaktował się spośród nią na marsz wieczorem po plaży, kiedy faktycznie chodzili, co pewien godzina przyswajali sobie w oczy. Po plaży przywołał ją do siebie na nieznany obraz, bądź piękno w bieżącym odcienia. Zadzwoniła do ojców oraz pojechaliśmy. W biurowca walczyliśmy film (horror) a ulokowali się na układanej wersalce, po ciąży co raz bliżej siebie. Po filmie został muzykę piękną z komputera także umieścił się oprócz niej. Rejestrowała w moje oczy, i ja w niej, było mega słodko.