Tyler umiejscowiony na moich ramionach do snu, a my zaplanowaliśmy po prostu spać, ale nagie mięso na puste ciało – znów Sexed.

Zjedliśmy kolację, a następny występować przed telewizorem i komunikowania. Mieliśmy Sexed się na zewnątrz. Gdy Jason powrócił do zakładu, udał się do znanego pokoju. Udaliśmy się do łóżka, jak także.

Tyler położony na moich ramionach do wypoczynku, a my zaplanowaliśmy po nisku spać, ale nagie ciało na gołe ciało – znów Sexed. Wtedy zrobiliśmy sen. W porach porannych, naładować, staraliśmy dużo funkcji seksualnych przed przyjściem ponownie. Byłem zobowiązany Carolyn za nauczanie mnie, że istniałoby masa zabiegów, żeby uprawiać seks. Tyler miał wrócić do budynku tego jedynego popołudnia. Rozmawialiśmy przez telefon w nocy, jednakże nie na długo. My pamiętali właściwy weekend razem także byliśmy zniszczeni.

Jason zniknął za treningu zespołu pływać zanim wstałem poniedziałek rano. Dziwiłam się, lub jest cel nadal wkurzony gdy zobaczył Tyler. Potrafi byliby facetami ponownie. Może Jason byłoby winić tylko mnie za ostatnie, co się stało.

“Dzień zajmujący, panie Brock,” zadzwonił wewnętrzny głos Aleksandra, kiedy ujrzał mi przyjść do kuchni.

Oraz jęknął i spoczął na wyspie kuchennej.

“Noś siebie w niniejszy weekend?” zapytał spośród bieżącego jamajskiego brzucha śmiechu jego. “Mam doskonałe śniadanie dla was.”

Uniosłem jedno spojrzenie otwarte – A nie zawsze łatwo obudzić się rano.

Alexander zachichotał i lekko zmontować płytę dla mnie. Wszedł po wyspie, aby ustawić płytkę oraz napój przede mną a przekazał mój powrót rub. Pochylił się do mojego ucha. “Chcesz mi pomóc obudzić? Zawieram chwila znacznie dużych jajek oraz cały kiełbasa dla ciebie.”

I jęknął.

“Mogę wskazać ci sprawie,” wyszeptał.

“Aleksander”, skarżył. “Ja po nisku obudziłem się. Idź uwodzić gospodyni”.

Alexander zaśmiał się oraz poklepał nogę. “Kocham moje panie zdrowa i ładna, jednak nie pamiętał o aktualnym.” Wrócił po wyspie. “Widziałem mojego siostrzeńca Elias, wczoraj,” powiedział. “Ogłosiła mu o tobie. Mówi, pewna, iż ​​pragnie cię zrozumieć.”

“Czemu?” Zapytałam. “Lub nie jesteś dwa dobre razem?”

Alexander brzucha roześmiał. “Otrzymujemy niezwykle pozytywni”, powiedział. “Ten chłopak może wychować się rzeczy, też.”

“Zastanawiam się, że nie poszedł zobaczyć Yankee za sztukę.”

“My,” powiedział. Powoli zaczął mi mówić o sztuce. Aleksander był dwadzieścia sześć lat w aktualnym terminie – wiem, gdyż jest dziesięć lat odleglejszy ze mnie – zaś istniał tak w ruchu.

Byłem z dala z kuchni Aleksandra na pamiątkę rano, oczekując na Tyler zadzwonić po treningu pływania. Jason wrócił do zakładzie, unika mnie również opuścił. Tyler nie zadzwonił, i korzystam jeszcze był wykończony. Natomiast w skutku zaczął określając go, tymczasem jego mama mówi Tyler pomagał ciotkę z każdym ruchu.

Alexander stały mój szczególny deser tej czerni oraz badał służąc zabierania z więcej mojego śniadania kolejnego dnia rano. Bez naprawdę myśli – powolny przebudzeniu, pamiętaj – Pojechał tam, ale nic szorty snu, co nie było wszystko, co interesujące dla mnie. Kiedy śpisz naga, ciągnąc szorty snu istnieje niczym nakładanie się. Alexander widocznie dostał eyeful. Stanowił w lekkich spodenkach oraz koszulce wyspie – Nie zwykle ubierać się w grup jednolity, aż czasie kolacji. W jakimkolwiek razie, dostał boner, widoczne przez jego szorty. Zawierał olbrzymie.

Jeśli kiedykolwiek chcesz przyjąć się do majtek gej chłopca, informując mu bogaty korporację boner że być blisko tak toż wydajny jak jeszcze dłoń na jego. Przenigdy nie widziałem dorosłego mężczyzny erekcji przed zaś na prawdopodobnie nie erekcji czarnego mężczyzny. Aleksander nie był zawieszony jak wybrane z czarnych chłopaków odczuwał w porno, lecz był tak zaopatrzony. Pomimo zrywając boner na naturalną rękę, udawałam, że nie interesuje. Tęskniłem Tylera, natomiast on istniał moim synem. Skąd planowałem planu iść wkręcania wokół.