Włochy rower kraj

Włochy rower kraj! Dobrze w całej Europie rowerowa jest bardzo rozwinięta, lecz doprowadziło transportu we wszystkich głównych miastach wzdłuż dróg utwardzonych ścieżek rowerowych! Byłem bardzo zaskoczony tym, że rowery we Włoszech mieć każdy mieszkaniec, niezależnie od wieku, jest to niemożliwe do spełnienia bez obecności najpopularniejszych pojazdów włoskiego jest na starożytnych ulicach pięknych miast we Włoszech!

To chyba marzenie każdego … za kierownicą starego, ale rower nadal działa … i wyjść z miasta … .posmotret na zielonych obrzeżach prowincji słonecznych będzie przystanek na lunch w małej kawiarni na świeżym powietrzu zaledwie kilka minut, a w tym samym czasie i zatrzymać czas, i pełni cieszyć się szczęśliwe chwile spacyfikowane! Ferrari nazwał miasto rowery, wszystko trafia rowery w mieście, obok każdej restauracji, sklepu lub kawiarni ma specjalną velostoyanki i nadal wielka, że ​​rowery nie zawsze są ze sobą powiązane, to znaczy, że zawsze są bez zamków, to rodzaj ludzi zaufanych, tak miło jest w mieście gdzie wszystko do siebie zaufanie, a nie kraść! W Ferrari jest tak wiele, że rowery pierwszej chwili zdawało mi się, że miasto zbierane rowery na całym świecie)) dobrze, albo z całego kraju, więc na pewno! Rowery jest główną atrakcją miasta, uderzając różnorodne rowery, głównie starszych modeli, nawet z wysoką kierownicą, a z koszem wikliny produktów lub innych rzeczy. Wygląd rower zachwyca niepowtarzalnym wzornictwem, nigdzie nie możemy zobaczyć tylko w telewizji, na początku myślałem, że to jest odrestaurowanym rowery, dawno tak myślałem, dopóki nie zobaczyłem tego w sklepie!

Jest to bardzo modne nie iść na rower sportowy, a na mieście, z koszem, że tak powiem na retro rower, najbardziej popularne, jak w czasach latach 60. niemal wszystkich odcieniach kawy, z elementami złota w postaci logo lub napisów! We wszystkich włoskich miastach, nie tylko w Ferrari, więc wiele Rowery sklepach, mają niemal każdą ulicę, a koszt takiego stylowych środków transportu jest tylko około 200 euro, a czasami mniej! Myślę, że to naprawdę nie jest drogie, a mamy za te pieniądze można kupić niskiej jakości śmieci!

I wiele rowery z siedzeniami dla dzieci z tyłu, wszystkie pary z dziećmi mają siedzibę, myślę, że jest to bardzo wygodne, z wyjątkiem, że nie boją, choć oczywiście nie ma pasów, ale wciąż … .Ale większość akcenty w mieście rowerach, to starsze dzieci od 5-10 lat))) są takie same jak ich rodzice kierowania własną piękny rower, a za znajduje się siedzenie dla lalek)), a największe wrażenie na nas zrobił małą kawiarnię przy wejściu do centrum miasta – co było od ogrodzenia rower !!!! zewnętrzna z miejscowych kawiarni używany 4 lub 5 rowery, ogrodzenia z kawiarni okolicy!

Rowery wyłożone prostokąt w środku którego znajduje się wejście i wewnątrz przytulne stoły, a to „velozabore„zamiast siedzeń, piękne wazony z kolorowych kwiatków)) ogólnie Ferarri dał nam morze pozytywnych emocji i uśmiechu przez cały dzień, to szkoda, że ​​nie jeździć rowerowych w mieście, niestety nie mieliśmy czasu, aby spojrzeć na wynajem usług transportowych, ale jesteśmy bardzo zadowoleni, że obejrzałeś zupełnie inny sposób życia ludzi! Tam ludzie szczęśliwie iść na spacer po mieście, więc gdziekolwiek jesteś, może ktoś i idzie do pracy, może na randkę w pośpiechu, lub kogoś do sklepu po słodycze ..

Widziany Ferarri bardzo mocno osadzona w mojej pamięci, więc byłem pod wrażeniem tego miasta, w przeciwieństwie do innych …